** v soukromí Vila Garni ubytování Praha 3

v soukromí Praha 3 Vila Garni Ubytování v soukromí Praha 3 Vila Garni:
Vila Garni nabízí ubytování v soukromé vile, která se nachází na východ od samotného centra metropole, v klidném prostředí Prahy 3, jejíž území tvoří pražská čtvrť Žižkov a část Královských Vinohrad.

Vila Garni v soukromí Praha 3 ubytování:
Ubytování v soukromé Vile Garni s celkovou kapacitou 12 lůžek - 4x dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky.

Vybavení: Každý pokoj má vlastní wc, sprchu, televizi, kuchyňskou linku s lednicí a vlastní vchod. Společné vybavení ve Vile Garni : společná koupelna, wc, sprchy, kuchyňka, telefon v dosahu, společná tv, venkovní posezení, krb a ohniště.

Praha 3 ubytování v soukromí Vila Garni služby:
V ceně ubytování Vila Garni je zahrnuta snídaně. Služby recepce 24 hodin. Nekuřácké pokoje, dětská postýlka, úschovna cenných předmětů. Parkování před domem, k dispozici je také garáž. Možnost slevy při plném obsazení nebo při dlouhodobém pobytu.
Další služby jako prodej tisku, drogerie, smíšený prodej, půjčovna automobilů, praní prádla, žehlení, nebo lékař jsou v dosahu.

Ubytování Praha 3 Vila Garni v soukromí sportovní možnosti, tipy na výlet:
Žižkov, někdy také nazývaný pražský Montmartre, je čtvrtí činžovních domů z přelomu 19. a 20. století. Žižkov, bohémská čtvrť plná nočního života, kaváren, barů a umělců se rozkládá na vyvýšenině, proto jsou místní ulice úzké a strmé.

Okolí Vila Garni na Praze 3 nabízí k využití krytý i venkovní bazén, fitness, tenis, nebo hřiště na míčové sporty. Mezi nejoblíbenější místa městské části Prahy 3 patří Vrch svatého Kříže, park na Židovských pecích, nově zrenovovaná Rajská zahrada, nebo Vrch Vítkov, kde se nachází Národní památník a socha Jana Žižky z Trocnova.

Armádní muzeum je umístěno v Praze na Žižkově v historických budovách Památníku národního osvobození. Žižkovský televizní vysílač je jednou z pražských dominant a současně nejvyšší pražskou stavbou 216 m, nahoře krásný výhled, restaurace. Na věži je umístěno 10 obřích soch miminek.
v soukromí Praha 3 Vila Garni - K hotelu přísluší parkovištěv soukromí Praha 3 Vila Garni -  je k dispozici připojení na internetv soukromí Praha 3 Vila Garni -  je k dispozici letní terasav soukromí Praha 3 Vila Garni - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouv soukromí Praha 3 Vila Garni - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou